САЩ наложиха санкции върху „Сбербанк”, „Лукойл" и „Газпром”
ЕС и Свят 12.09.2014 18:17
САЩ наложиха санкции върху най-голямата банка на Русия- „Сбербанк”, предаде AFP. Целта на Вашингтон е да накаже Москва за подкрепата й към сепаратистите в Украйна.
С най-новите си санкции САЩ наложиха строг контрол върху финансирането на „Сбербанк”, „Транснефт”, енергийните фирми „Лукойл”, „Газпром”, „Газпром Нефт” и „Сургутнефтгаз”, и държавната технологична компания „Ростек”./БЛИЦ
С най-новите си санкции САЩ наложиха строг контрол върху финансирането на „Сбербанк”, „Транснефт”, енергийните фирми „Лукойл”, „Газпром”, „Газпром Нефт” и „Сургутнефтгаз”, и държавната технологична компания „Ростек”./БЛИЦ
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:59 Отстраненият от длъжност шеф: Службата по кадастър само регистрира имот, не установява законността
- 12:51 Германия е готова да задължи войници да се включат в постоянната танкова бригада в Литва
- 12:43 Политолози: Йотова трябва да се еманципира от Радев, Гюров е слаб кандидат
- 12:35 Партията на Васил Божков се саморазпусна
- 12:27 Ивелин Михайлов обяви края на "Исторически парк"
- 12:19 169 свободни места са обявени за трето класиране в детските ясли във Варна
- 12:11 Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас
- 12:08 Британският премиер Киър Стармър подаде оставка