Руснаци в София: Както вие гласувахте за Бойко, така и ние гласуваме за Путин

ЕС и Свят 04.03.2012 18:18

"Никога не е било така", учудено коментират група рускини извилата се опашка през консулската служба на Русия в София, където е разположена избирателна секция 5038. Днес руснаците гласуват за президент.

"Как така за кого ще гласуваме? За Путин!", учудено отговарят на въпроса ни група рускини, облечени в шуби. "Както вие гласувахте за Бойко, така и ние гласуваме за Путин", намесва се в разговора друга рускиня от опашката. Те чакат да преминат през скенера за метал и да влязат в избирателната секция. Вътре има две урни, две стаи за гласуване и около десетина бюра, на които служителки на посолството записват личните данни на желаещите да дадат гласа си. На втория етаж е организиран малък книжен панаир и бюфет с руска кухня. /dnevnik.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355