Путин се развежда. Агонията за Людмила свърши…

ЕС и Свят 06.06.2013 21:19

В края на емисията от 21 часа в четвъртък руският тв канал „Россия 24” пусна сензационно интервю с Владимир Путин и съпругата му, Людмила Путина. След като Путина обясни, че бракът им бил на практика „завършен”, тъй като децата пораснали, а те през последните осем-девет години на практика не са се виждали, тъй като Владимир Владимирович изцяло се отдал на работата си, стана ясно, че Путини се разделят и официално. „Какво означава това, развод ли?”, попита на финала на тягостното интервю репортерката, за да чуе от Людмила Путина, че „Да, това означава развод, цивилизован развод.”.

Путин беше впечатляващо хладен, а Людмила се усмихваше с мъка, но иначе изглеждаше изненадващо добре в костюмчето ала „Коко Шанел”. Путини изразиха гордостта си, че дъщерите им са завършили в Русия и живеят в родината. След първото излъчване малко преди 22 часа московско време интервюто бе завъртяно в следващата емисия като първа новина. Руските сайтове още не бяха реагирали. След слуховете за развода сега ще плъзнат други – дали Владимир Путин ще вземе Алина Кабаева, която отдавна е нарочена за негова любовница. Даже тръгна приказка, че му е родила син, а газетата, публикувала жълтината се спомина скоропостижно.

bgsniper.com

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355