Путин и Тимошенко се срещнаха, отиват заедно на газовата среща на върха
ЕС и Свят 17.01.2009 16:14
Премиерите на Русия и на Украйна се срещнаха в Белия дом в Москва (сградата на правителството на Руската федерация). Само няколко минути след като си стиснаха ръцете, те се отправиха към Кремъл за участие в международната конференция на върха за транзита на руски газ за Европа, предаде ИТАР-ТАСС.
След като конференцията приключи, двамата ще се върнат да продължат разговорите си, уточнява агенцията. Газовата среща на върха в Москва ще премине при закрити врати. Повече от 400 руски и чужди журналисти ще отразяват международното събитие по въпросите на транзита на природен газ и специално за тях в Кремъл е организиран пресцентър. След приключване на конференцията участниците ще дадат пресконференция. /БГНЕС
След като конференцията приключи, двамата ще се върнат да продължат разговорите си, уточнява агенцията. Газовата среща на върха в Москва ще премине при закрити врати. Повече от 400 руски и чужди журналисти ще отразяват международното събитие по въпросите на транзита на природен газ и специално за тях в Кремъл е организиран пресцентър. След приключване на конференцията участниците ще дадат пресконференция. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:07 Хороскоп за понеделник, 29 юни 26 г.
- 19:35 Единадесет души загинаха при самолетна катастрофа във Франция
- 19:24 Илон Мъск на 55
- 19:14 Словения възобновява отношенията си с Израел
- 19:04 Легендата на киното Мел Брукс стана на 100
- 18:53 Демерджиев проверява за доставката на мантинели 2 фирми, зад които стоял бивш премиер
- 18:41 Русия изгражда луксозен курорт в Камчатка за над 800 милиона долара
- 18:34 Арх. Панайотова: Държавата в лицето на министър Шишков почва да узаконява собственото си бездействие