Путин и Обама си поговориха 7-8 минути

ЕС и Свят 10.11.2014 16:31

Барак Обама и Владимир Путин са си поговорили 7-8 минути в Пекин. За това съобщават световните агенции. Президентите на САЩ и Русия са се засекли преди общата снимка в кулоарите преди срещата на върха на страните от Азиатско-тихоокеанското икономическо сътрудничество (АТИС) и са провели приятелски диалог.

Обама пръв забелязал Путин в спортния комплекс "Воден куб", който беше построен специално за Олимпийските игри в Пекин преди 6 години. Американският президент махнал с ръка за поздрав на Путин, който се приближил към него и двамата си поговорили. /БЛИЦ

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355