Путин и Обама разговаряха очи в очи на срещата G20

ЕС и Свят 15.11.2015 17:07

Президентите на Русия и САЩ Владимир Путин и Барак Обама над 20 минути са разговаряли по време на срещата на Г20 в Анталия, съобщи РИА Новости.

Световните лидери използвали паузата между срещите на държавните глави на БРИКС, за да поговорят насаме. Двамата президенти в кулоарите седнали в кулоарите един срещу друг и разговаряли само в присъствието на преводачите си.

Преди това днес Путин и Обама вече размениха по няколко думи по време на церемонията за съвместното фотографиране на всичките участници в срещата.

Превод: БЛИЦ

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355