
ЕС и Свят 26.09.2023 18:51 Снимка: ДНЕС+
Медведев: Русия има все по-малко възможности, освен пряк сблъсък с НАТО
На Русия й остават малко възможности, освен да влезе в директна конфронтация с вече фашисткия блок на НАТО. Това е констатация на заместник-председателя на Съвета за сигурност на Русия Дмитрий Медведев, която той публикува в канала си в Telegram.
"Изглежда, че на Русия остават все по-малко ходове, освен да участва в пряк сблъсък с НАТО, който се превърна вече в открито фашистки съюз, подобен на оста на Хитлер, само че по-голям по размер", пише той.
Медведев изброява няколко събития, които правят директен сблъсък между Русия и НАТО все по-вероятен: доставки на произведени в САЩ танкове Abrams, обещания за изпращане на ATACMS с по-голям обсег на Украйна, както и продължаваще връзки между канадските власти и нацистите.
"Ние сме готови..., въпреки че резултатът ще бъде на много по-висока цена и за сметка на цялото човечеството, отколкото през 1945 г." заключи Медведев
Още по темата
![]() |
1 | 2.09269 |
![]() |
1 | 2.26763 |
![]() |
10 | 3.86688 |
![]() |
100 | 4.17071 |
![]() |
1 | 1.66213 |
Последни новини
- 19:33 Папа Лъв XIV предприе първи действия срещу сексуалните посегателства
- 19:24 Мъжът, който не остарява
- 19:11 Ситуацията с пожара на гръцкия остров Евия се е подобрила
- 18:59 Андреева пречупи американка, шампионката от 2022-ра аут от "Уимбълдън"
- 18:46 Колко близка е Скарлет Йохансон със своя брат близнак
- 18:34 Красивите цветя, които вече не трябва да садим в градината си
- 18:21 Пожар в района на летището в Бургас
- 18:09 Защо Роналдо не дойде на погребението на Жота?