Кремъл потвърди за среща Обама-Путин
ЕС и Свят 24.09.2015 18:01
Президентът на Русия Владимир Путин ще има среща идния понеделник в Ню-Йорк с президента на САЩ Барак Обама и премиера на Япония Синдзо Абе, съобщи днес прессекретарят на руския президент Дмитрий Песков.
Програмата на президента е следната: Путин първо ще изслуша колегите си, след това ще има изявление пред генералната асамблея, след това ще проведе беседа с генералния секретар на ООН Бан Ки Мун.
След това ще има преговори с премиер министъра на Япония, а накрая ще има и среща с Барак Обама, посочи Песков./pik.bg
Програмата на президента е следната: Путин първо ще изслуша колегите си, след това ще има изявление пред генералната асамблея, след това ще проведе беседа с генералния секретар на ООН Бан Ки Мун.
След това ще има преговори с премиер министъра на Япония, а накрая ще има и среща с Барак Обама, посочи Песков./pik.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:17 Теменужка Петкова за бюджета на Радев: Разходите са с 3 млрд повече от кабинета "Желязков"
- 09:09 Правосъдният министър: В съдебната система има семейни зависимости
- 09:02 Съдът глоби директора на НДК за конфликт на интереси
- 08:54 Васил Велев: Този бюджет е по-реалистичен и стъпва на здрава основа. Можеше да е с повече реформи
- 08:46 Германия е най-засегнатата страна в Европа от атаки със зловреден софтуер
- 08:38 Лавров: Украйна не би могла да нанася удари срещу Русия без пряка американска помощ
- 08:33 Два труса над 7 по Рихтер разтърсиха Венецуела, има разрушени сгради и вероятно за хиляди жертви
- 08:31 Белгия разследва възможен украински опит за саботаж срещу кораб с руски втечнен газ