Камерън: Путин и ИД ще се радват, ако излезем от ЕС
ЕС и Свят 17.05.2016 18:59
Британският премиер Дейвид Камерън заяви, че групировката „Ислямска държава“ и руският президент Владимир Путин ще се радват, ако Великобритания излезе от Евросъюза, съобщи вестник „Дейли телеграф“.
„Кой би бил щастлив, ако ние излезем? Путин и аз подозирам ал Багдади (главатарят на ИД)“, заяви премиерът.
Камерън вече призоваваше сънародниците си да останат в ЕС заради заплаха от страна на Русия. Той също така смята, че при напускането на Великобритания в Европа може да пламне война.
Референдумът за отделянето на кралството от ЕС ще се проведе на 23 юни. /РИА "Новости"
„Кой би бил щастлив, ако ние излезем? Путин и аз подозирам ал Багдади (главатарят на ИД)“, заяви премиерът.
Камерън вече призоваваше сънародниците си да останат в ЕС заради заплаха от страна на Русия. Той също така смята, че при напускането на Великобритания в Европа може да пламне война.
Референдумът за отделянето на кралството от ЕС ще се проведе на 23 юни. /РИА "Новости"
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:40 Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
- 15:34 Едва 15,8% от българите живеят в прекалено големи жилища
- 15:30 Министър Шишков: "Онова" правителство е искало да открадне 1 милиард лева от пътища
- 15:25 Демерджиев: Показанията на Невзоров разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите
- 15:16 Комплекс за социални услуги „Владиславово“ към Фондация „Владиславово“
- 15:13 Консулството ни в Гърция предупреждава: Шофирайте внимателно, ще ви отнемат книжката
- 15:06 Две деца намериха и върнаха портфейл с голяма сума пари на болна жена
- 14:58 Трафикът през Ормузкия проток се възстановява