Изземат компрометиращи документи от Нафтогаз
ЕС и Свят 04.03.2009 14:39
Агенти на украинските служби за сигурност (SBU) са иззели документи от централата на националната компания за течни горива Нафтогаз, съобщи днес пресцентъра на SBU, предаде ЕФЕ.
"Днес служители на SBU, разследващи присвояване на 6300 милиона куб/м природен газ от Нафтогаз, влязоха в централата на компанията, за да изземат документация по нареждане на следователя, кой се занимава с този случай", се казва в комюникето на службите за сигурност на Украйна. /БГНЕС
"Днес служители на SBU, разследващи присвояване на 6300 милиона куб/м природен газ от Нафтогаз, влязоха в централата на компанията, за да изземат документация по нареждане на следователя, кой се занимава с този случай", се казва в комюникето на службите за сигурност на Украйна. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:41 Русия изгражда луксозен курорт в Камчатка за над 800 милиона долара
- 18:34 Арх. Панайотова: Държавата в лицето на министър Шишков почва да узаконява собственото си бездействие
- 18:28 МО предупреждава за придвижване на военни колони по пътищата в понеделник
- 18:23 Василев: Това е бюджет на мързел, страх и некадърност. Управляващите да го хвърлят и да се гръмнат!
- 18:16 Цените на едро на някои зеленчуци и основни храни продължават да падат
- 18:10 Голям пожар пламна в Пловдив
- 18:05 Дори и с AI под ръка, много бизнеси все още търсят "човешкия почерк"
- 17:58 Първан Симеонов: Обществото още преживява изборите