ЕС и Свят 28.12.2025 09:34 Снимка: ДНЕС+
Говорителката на Белия дом обяви, че очаква второто си дете
Говорителката на Белия дом Карълайн Левит съобщи, че през май 2026 г. очаква второто си дете, което ще бъде момиче, предаде Ройтерс. 28-годишната Левит обяви бременността си в публикация в социалната мрежа "Инстаграм", като показа корема си на фона на коледно дърво. Сътрудничката на американския президент Доналд Тръмп е най-младата, заемала поста на говорител на Белия дом.
"Съпругът ми и аз сме развълнувани от нарастването на нашето семейство и с нетърпение очакваме синът ни да стане по-голям брат", написа тя. "Изключително съм благодарна на президента Тръмп и на нашата началничка на канцеларията Сюзи Уайлс за тяхната подкрепа и за създаването на просемейна среда в Белия дом", добави Левит.

Карълайн Левит и съпругът ѝ вече са родители на момченце, родено през 2024 г., по време на предизборната кампания на Тръмп.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:33 Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
- 10:22 Александър Вучич обяви, че ще подаде оставката си
- 10:10 България пречупи Канада в 5-геймова драма за четвърта победа в Лига на нациите
- 09:58 Чудо в бедствието: 32 часа след труса извадиха от отломките оцеляло новородено (видео)
- 09:53 Меси резерва, но вкара на Йордания
- 09:47 Инспектори на Агенцията по храните спряха 5 тона храни с изтекъл срок на годност
- 09:36 Земетресение с магнитуд 5,9 разтърси Пакистан и Афганистан
- 09:26 Първи мераклия: Николай Ненчев обяви номинацията си за президент