Екоминистрите на G8 търсят решение за глобалното затопляне
ЕС и Свят 16.03.2007 09:16
Министрите на околната среда от групата на G8 на индустриалните нации ще търсят евентуални решения за преодоляване на промените в климата на среща в германския град Потсдам. Към G 8 (САЩ, Германия, Франция, Италия, Великобритания, Япония, Русия и Канада), ще се присъединят министрите на Бразилия, Китай, Мексико, Индия и Южна Африка.
Германският министър на околната среда Зигмар Габриел заяви, че на срещата ще се търси мост между индустриалните и развиващите се страни. Ще се опитаме да разрушим бариерите, които спираха борбата с глобалното затопляне, отбеляза още германският министър. /News.bg
Германският министър на околната среда Зигмар Габриел заяви, че на срещата ще се търси мост между индустриалните и развиващите се страни. Ще се опитаме да разрушим бариерите, които спираха борбата с глобалното затопляне, отбеляза още германският министър. /News.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:18 Столична община не допуска 215-метровата кула на "Черни връх" въпреки съдебните хватки
- 17:18 Министър Ивкова: Трябва да задържим младите лекари с реални решения
- 17:09 Топлопроводите в "Студентски град" и "Мусагеница" са в окаяно състояние, план за модернизация няма
- 17:00 Арх. Деляна Панайотова оглави ДНСК
- 16:51 Задържаха болногледачка за кражба и насилие над неподвижна жена в Плевен
- 16:42 ДФ „Земеделие“ започва прием на заявления за сектор "Пчеларство"
- 16:33 Още пет търговски вериги се включват в "Кошница с грижа"
- 16:23 Андрей Гюров не казва ще се кандидатира ли за президент