ЕС и Свят 07.07.2024 15:23 Снимка: ДНЕС+
Четирима убити при стрелба на домашно парти в американския щат Кентъки
Четирима души бяха убити, а трима - ранени, при стрелба на домашно парти рано сутринта вчера в къща в град Флорънс, в северната част на американския щат Кентъки, предаде Асошиейтед прес, като се позова на местната полиция.
Самият заподозрян извършител впоследствие също е починал, след като е избягал, бил е преследван от полицията, а накрая автомобилът му се е преобърнал в канавка, уточнява АП и БТА.
Полицаите, пристигнали на място по сигнал около 2:50 ч. сутринта, са чули изстрели, заяви началникът на градската полиция Джеф Малъри. Тримата ранени са били откарани в болница в Синсинати, щата Охайо, в критично състояние.
Полицията обяви, че заподозреният извършител е 21-годишният Чейз Карвър. Той се е самонаранил с пистолетен изстрел и е починал от раните си в болницата. Според Малъри заподозреният е действал сам. Собственичката на дома, 44-годишната Мелиса Парет е загинала при стрелбата.
Още по темата
-
-
Стрелецът от Вашингтон не призна вината си
преди 3 седмици
-
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.24061 |
RON
|
10 | 3.84295 |
TRY
|
100 | 3.87452 |
USD
|
1 | 1.65945 |
Последни новини
- 20:54 Хороскоп за петък, 26 декември 2025 г.
- 20:46 Патриарх Даниил връчи орден „Св. Йоан Рилски” на Вселенския патриарх Вартоломей
- 19:34 Кремъл за коледното видеообръщение на Зеленски: Дали е способен да взема адекватни решения?
- 19:21 Турската полиция арестува 115 предполагаеми членове на Ислямска държава
- 19:11 Коледа и странните обичаи по света
- 19:00 Захарова: Германия няма пари за коледни елхи заради политиката си срещу Русия
- 18:55 Крал Чарлз Трети заведе семейството си на църква пеша
- 18:50 Шкварек: Въпрос на време е у нас да се пръкнат първите пакистански банди и ислямистки гнезда