ЕС и Свят 31.03.2026 18:37 Снимка: ДНЕС+
15-годишен ученик стреля срещу учител и след това се самоуби в гимназия в Тексас
15-годишен ученик стреля срещу учител и след това се самоуби в гимназия в Тексас, предаде Асошиейтед прес, позовавайки се на властите.
Стрелбата е извършена в гимназия в Булверде, съобщиха от шерифската служба на окръг Комал в публикация в социалните мрежи. Не се съобщава за други пострадали.
Учителят е бил откаран в болница в Сан Антонио, но засега няма информация за състоянието му.
Тийнейджърът е починал на място, съобщи шерифската служба, съобщава БТА.
Инцидентът е станал по време на сутрешните учебни занятия.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:23 Лекар: Заболеваемостта от рак на дебелото черво сред хората под 50-годишна възраст у нас нараства
- 11:15 Проф. Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа след първия случай във Франция
- 11:07 Цените на винетките скачат с 30% от 1 август, годишната за автомобил става 64,50 евро
- 10:59 Закриват на комисията по досиетата
- 10:51 Христо Гаджев положи клетва като депутат
- 10:43 В тежко състояние остава жената, пострадала при катастрофата на АМ „Тракия“
- 10:35 Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси и Япония
- 10:28 Експерти към управляващите: Скъсайте този бюджет! Пишете нов