14 души бяха прегазени от влак в Индия
ЕС и Свят 28.02.2008 09:44
Най-малко четиринайсет души, ходещи по железопътна линия, бяха прегазени от високоскоростен влак в западния индийски щат Гуджарат, предаде Франс прес, като цитира полицията.
Сред жертвите има две жени и две деца, съобщи индийска осведомителна агенция. Броят на убитите може да нарасне, допускат телевизиите. В индийските влакове пътуват по 13 милиона души на ден. Годишно стават по 300 катастрофи, посочва АФП. /Дарик радио
Сред жертвите има две жени и две деца, съобщи индийска осведомителна агенция. Броят на убитите може да нарасне, допускат телевизиите. В индийските влакове пътуват по 13 милиона души на ден. Годишно стават по 300 катастрофи, посочва АФП. /Дарик радио
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:35 Партията на Васил Божков се саморазпусна
- 12:27 Ивелин Михайлов обяви края на "Исторически парк"
- 12:19 169 свободни места са обявени за трето класиране в детските ясли във Варна
- 12:11 Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас
- 12:08 Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
- 12:03 Във Варна разкриха митническа измама за над 60 хиляди евро при деклариране на китайски плоскости
- 11:55 Лидерът на СДС Румен Христов призова ГЕРБ, "ПП" и "ДБ" да издигнат общ кандидат
- 11:47 Започва проверка заради влошеното качество на водите на Офицерския плаж