Желязко Христов обяви национална демонстрация пред Министерския съвет
България 22.03.2002 15:14
Лидерът на КНСБ Желязко Христов откри днес национална демонстрация пред Министерския съвет. Въпреки проливния дъжд лекари, учитеи, миньори, железничари, служители в съобщенията, хора от Обединения съюз на пенсионерите и от структурите на КНСБ в цялата страна се събраха пред централата на КНСБ на площад "Македония". "Не сме се събрали, за да рушим България, а за да градим нейната стабилност", каза Желязко Христов при откриването на демонстрацията. "Оставка!", "Предатели!" - бяха възгласите на демонстрантите, събрани пред Министерския съвет. Шествието потегли към Народното събрание, пред което в 14.00 ч. се очаква да започне митинг на протестиращите./БТА
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:41 Специалисти от КСУ-ЦСРИ към фондация „Владиславово“ се учиха на арттерапевтични техники
- 15:37 Лаура Кьовеши: Разследваме измами за над 45 млрд евро от бюджета на ЕС
- 15:30 Още две нови заповеди за събаряне на сгради в Баба
- 15:22 Икономистът Георги Вулджев: Предложеният проектобюджет е стъпка в правилната посока
- 15:19 Д-р Янко Станев: Да спрем с безразборното харчене, преди да е приет бюджета на Община Варна!
- 15:15 МТС: Забелязаните мазутни петна по крайбрежието не са от пресен нефтен разлив в Черно море
- 15:07 ЕС окончателно утвърди търговската сделка със САЩ за митата
- 14:59 Илияна Йотова: Достойните хора са тихи, но успехите им говорят шумно за тях