България 16.11.2021 20:22 Снимка: ДНЕС+
Зарков със заявка да вземе БСП от Нинова: Обяви пълна мобилизация за Радев
„Парламентарните избори на 14 ноември дадоха отговор на въпроса за развитието на България - българите поискаха ясно скъсване с досегашния модел на злоупотреба с властта“. Това заяви в Русе Крум Зарков, който е считан за претендент за поста на Корнелия Нинова начело на БСП.
Той обяви пълна мобилизация за гласуване за Радев и Йотова в събота.
„Тези избори обаче отвориха много – и твърде тежки – въпроси за Българската социалистическа партия - за ролята ѝ, за отговорността на ръководството ѝ, даже уви за бъдещето ѝ. Този път не можем да си позволим да оставим тези въпроси без отговори. Ангажирам се да не позволя те да останат без отговори. Не някога, а много скоро“, каза той.
„Но, преди това - мобилизация! Пълна мобилизация за кандидат-президентската двойка Радев/Йотова на балотажа! Тяхната победа на 21 ноември ще пресече в зародиш конспиративните и апокалиптични сценарии, които статуквото е подготвило за наша сметка да разиграва, за да оправдава загубата си на вота и за да отложи неизбежния си крах“, обяви Зарков. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:29 Около 700 кораба, в чиито екипажи има и български моряци, са блокирани в Персийския залив
- 17:22 Задържаха мъже за насилие в Ловеч
- 17:14 Психиатърът д-р Гълъбова: ЕК пак ни критикува за мизерията в психиатричните болници
- 17:08 Слави Трифонов обяви пълния списък на водачите на листите си
- 17:05 Моджтаба Хаменей отхвърли предложение за сключване на примирие със САЩ
- 17:00 Старт на Голямото надлъгване: Иван Шишков: За две години ще проектираме всички магистрали
- 16:57 Адемов: Има сигнали за натиск върху социалната система с цел манипулиране на изборите
- 16:54 Божанков е извън листите, Лорер въобще не е обсъждан, Асен Василев се наложи в ПП-ДБ