Започна тристранната среща на министрите на отбраната в Охрид и Македония
България 17.05.2005 10:45
Започна двудневната тристранна среща на министрите на отбраната и началниците на генералните щабове на България, Македония и Албания, в Охрид и Македония, съобщиха от пресцентъра на Министерството на отбраната.
Това е втората среща на министрите на отбраната и началниците на генералните щабове в такъв формат. Първият форум се състоя в София през септември 2004 г. Целта на срещата е да се обсъдят възможностите за тристранно сътрудничество с оглед ускоряване на интеграционните процеси на НАТО с Македония и Албания. Както и по-нататъшната регионална стабилизация и успешното продължаване на военните реформи и модернизацията на въоръжените сили.
Това е втората среща на министрите на отбраната и началниците на генералните щабове в такъв формат. Първият форум се състоя в София през септември 2004 г. Целта на срещата е да се обсъдят възможностите за тристранно сътрудничество с оглед ускоряване на интеграционните процеси на НАТО с Македония и Албания. Както и по-нататъшната регионална стабилизация и успешното продължаване на военните реформи и модернизацията на въоръжените сили.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:19 Съдии от МНС завеждат дело срещу администрацията на Тръмп
- 12:11 Сеизмолог: През следващите месеци ще има множество земетресения с магнитут 5, дори 6, във Венецуела
- 12:03 Великобритания продава 100 000 тона конфискуван руски петрол и дава парите на Украйна
- 11:55 Витанов защити проекта за държавен бюджет: Времето на фискалните илюзии и абракадабри приключи
- 11:50 Прокуратурата за удара на "Тракия": Няма данни за заспал водач или спукана гума на тира
- 11:47 Две фирми са глобени с 310 000 евро за продажба на фалшиво масло като немско
- 11:44 10-годишно момиче се удави в басейна на хотел в Ахелой
- 11:39 Майките излизат на протест на 1 юли