Йордан Мирчев: Железниците не могат да съществуват повече така
България 04.03.2008 09:52
Железниците са в много тежко състояние и то не само финансово и не могат да съществуват повече така. Това каза пред bTV Йордан Мирчев, председател на Комисията по транспорт към Народното събрание. Той посочи, че е по-важно правителството да се ангажира с дългосрочна политика в железниците, отколкото с определена оставка.
Изказването на министъра на транспорта Петър Мутафчиев, че при доказване на вина ще си подаде оставката е личен морален акт на него и на ръководителите на железниците. Трябва обаче много ясна и категорична позиция каква железница е необходима на България и тази тема до момента е многократно обсъждана, каза още Мирчев.
Изказването на министъра на транспорта Петър Мутафчиев, че при доказване на вина ще си подаде оставката е личен морален акт на него и на ръководителите на железниците. Трябва обаче много ясна и категорична позиция каква железница е необходима на България и тази тема до момента е многократно обсъждана, каза още Мирчев.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:31 Петролът поевтиня след края на преговорите между САЩ и Иран в Швейцария
- 11:24 Потвърдените случаи на ебола в Конго са вече над 1000
- 11:16 Повечето британци са разочаровани от Брекзит
- 11:08 Сметната палата: Глобите и жертвите растат, а над 523 млн. лв. стоят във Фонда за пътна безопасност
- 11:01 Вратарят-чудотворец: В Кюрасао трябва да започват работа по моя статуя!
- 10:53 Силни критики към шефа на ФИФА Джани Инфантино заради присъствието му на Мондиал 2026
- 10:46 Кремъл повтори: Русия очаква победа, никой не може да ни победи
- 10:38 След стрелбата на плаж „Кабакум“ край Варна: Разследването продължава