Йохан Де Смет Ван Дам е новият Генерален мениджър на “Каменица” АД от 1-ви октомври

България 29.08.2005 14:30

Йохан Де Смет Ван Дам ще заеме позицията Генерален директор на “Каменица”АД. От 1октомври 2005 година, той ще поеме ръководството на “Каменица”АД от Андреас Зеемюлер, който ще бъде новият Генерален директор на Апатин - Сърбия. Йохан Де Смет Ван Дам започва работа в компанията през 1987 г. в структурата на белгийската организация, изпълнявайки различни търговски функции до 1997 г., когато се премества в Китай като един от пионерите за бизнеса в региона.

През последните 5 години Йохан Де Смет Ван Дам е част от “Каменица”АД. Той е Търговски директор на компанията преди да заеме настоящата си длъжност Директор Маркетинг. Андреас Зеемюлер се присъединява към ИнБев в руското поделение на компанията - Сън Интербрю през 2001 г. Тогава заема позицията Търговски вицепрезидент за Западна Русия. В края на 2003 г. той става Генерален директор на компанията за България. Под неговото ръководство “Каменица”АД отново заема позиция “Номер 1” в страната.

Преди работата си в ИнБев Андреас Зеемюлер е заемал редица управленски търговски позиции, както и отговорностите на Генерален директор в компании като Ригли, Дюрасел и Жилет.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355