В София започва национален митинг-шествие в защита на трудовите, социалните и човешките права
България 10.11.2004 10:53
Националният митинг-шествие на двата най-големи синдиката КТ “Подкрепа” и КНСБ под мотото “15 години по-късно” започва днес в столицата. Той е в защита на трудовите, социалните и човешките права на работниците.
Шествието ще започне от две различни места в столицата. Първият лъч протестиращи тръгват от площад “Македония”. Втората част от демонстрантите тръгват от стадион “Васил Левски”. Двата лъча ще се слеят на площад “Независимост”, пред Министерския съвет, където ще бъде протестният митинг, предаде БНР.
Шествието ще започне от две различни места в столицата. Първият лъч протестиращи тръгват от площад “Македония”. Втората част от демонстрантите тръгват от стадион “Васил Левски”. Двата лъча ще се слеят на площад “Независимост”, пред Министерския съвет, където ще бъде протестният митинг, предаде БНР.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:30 Още две нови заповеди за събаряне на сгради в Баба
- 15:22 Икономистът Георги Вулджев: Предложеният проектобюджет е стъпка в правилната посока
- 15:19 Д-р Янко Станев: Да спрем с безразборното харчене, преди да е приет бюджета на Община Варна!
- 15:15 МТС: Забелязаните мазутни петна по крайбрежието не са от пресен нефтен разлив в Черно море
- 15:07 ЕС окончателно утвърди търговската сделка със САЩ за митата
- 14:59 Илияна Йотова: Достойните хора са тихи, но успехите им говорят шумно за тях
- 14:52 МРРБ: Приоритет на ПБ е развитието инфраструктурата чрез публично-частни партньорства и концесии
- 14:45 Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 нарушения