В София започва национален митинг-шествие в защита на трудовите, социалните и човешките права

България 10.11.2004 10:53

Националният митинг-шествие на двата най-големи синдиката КТ “Подкрепа” и КНСБ под мотото “15 години по-късно” започва днес в столицата. Той е в защита на трудовите, социалните и човешките права на работниците.

Шествието ще започне от две различни места в столицата. Първият лъч протестиращи тръгват от площад “Македония”. Втората част от демонстрантите тръгват от стадион “Васил Левски”. Двата лъча ще се слеят на площад “Независимост”, пред Министерския съвет, където ще бъде протестният митинг, предаде БНР.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355