България 02.04.2021 12:07 Снимка: ДНЕС+
Цар Киро издъхна в дома си в Пловдив
Страдал е от болно сърце и проблеми с бъбреците
Ромският богаташ Кирил Рашков, по прякор Цар Киро, е починал, съобщи „24 часа“. Адвокатката на семейството Росица Драгинова е уточнила за изданието, че това е станало тази нощ в дома му в Пловдив.
„Погребението е в неделя", уточнява Драгинова. Тя добави, че в момента подготвя молба за прекъсване изпълнението на наказанието на дъщерята на Цар Киро - Събка. Тя е осъдена на 5 г. затвор за притежание на 2054 г хероин за 184 921 лева, внесен от Турция.
Близки до ромския богаташ припомнят, че здравословното му състояние е било лошо. Имал е болно сърце и проблеми с бъбреците.
Кирил Рашков попадна под ударите на закона и бе осъден на 8 месеца лишаване от свобода за държане на живак и антики./24 часа
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09898 |
GBP
|
1 | 2.23268 |
RON
|
10 | 3.8428 |
TRY
|
100 | 3.90089 |
USD
|
1 | 1.66994 |
Последни новини
- 14:18 Кардамски: Това ли е предизборното обещание на ПП-ДБ – за тяхната невнятна политика да сочи MAFIQTA?
- 14:06 Рим въвежда платен достъп за туристи до фонтана "Треви"
- 13:55 Military Watch Magazine: Русия е готова за ядрена война - ракетен полк "Ярс" проведе учения в Сибир
- 13:43 Министерството на правосъдието на САЩ публикува документи по делото "Епстийн"
- 13:32 Лавров: Пращането на чужди сили в Украйна е нагъл опит за военен контрол и сплашване на Русия
- 13:22 Двама руснаци са арестувани на летище София по искане на САЩ
- 13:10 Генерал от ВСУ за пращането на сгафили офицери в пехотата:Трябва да знаят цената на грешните решения
- 13:02 МВнР изказва съболезнования на семейството на българин, починал в имиграционен център в Мичиган