България 22.12.2023 09:56 Снимка: ДНЕС+
Тийнейджъри пребиха бездомна жена в София
Младежи са нанесли жесток побой на в София, съобщи Нова телевизия.
Предполага с, че тя е била бездомна.
Потърпевшата получила ритници по цялото тяло. Извършителите са записали бруталната агресия с телефон и се разпространили видеото в социалните мрежи.
На кадрите дори се чува смехът им.
По думите на жена, която познава побойниците, те са между 13 и 15 години. Тя разказва, че сред тях имало и момиче. Жената предполага, че причина за поведението на тийнейджърката е липсата на възпитание от родителите й. Майка ѝ от години била в чужбина допълни жената
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:33 Украински МиГ-29 се разби край Полтава, Русия унищожи друг на летище "Вознесенск"
- 10:22 Александър Вучич обяви, че ще подаде оставката си
- 10:10 България пречупи Канада в 5-геймова драма за четвърта победа в Лига на нациите
- 09:58 Чудо в бедствието: 32 часа след труса извадиха от отломките оцеляло новородено (видео)
- 09:53 Меси резерва, но вкара на Йордания
- 09:47 Инспектори на Агенцията по храните спряха 5 тона храни с изтекъл срок на годност
- 09:36 Земетресение с магнитуд 5,9 разтърси Пакистан и Афганистан
- 09:26 Първи мераклия: Николай Ненчев обяви номинацията си за президент