
България 23.04.2024 09:37 Снимка: ДНЕС+
Тежко ПТП в София - кола се вряза в багер. Шофьорът е постарадал
Шофьор е тежко ранен при кошмарна катастрофа, станали призори на столичния Окововръстен път, преди изхода към бул. "България", съобщават очевидци на ПТП-то във Фейсбук групата "Катастрофи в София".
По сведения на други водачи, станали свидетели на инцидента, колата е профучала с изключително висока скорост, твърдят че се е движила с 200 км/ч.
На мокрия път автомобилът първо поднесъл няколко пъти и се забил в багер, паркиран пред сграда на фирма.
От клип, публикуван в "Катастрофи в София", се вижда, че автомобилът е прелетял няколко метра, откъртвайки метална ограда и забивайки се в багера.
На мястото на инцидента за няколко минути са пристигнали патрулки, линейка и пожарна кола, пишат още очевидците.
Доктор Даниел Кировски, който е бил в спешния екип от медици, озовали са на място, пише, че катастрофиралият младеж е турчин, който живее и работи в България.
"Пациентът е жив и е транспортиран в "Пирогов", допълва той. Няма яснота какво е състоянието му към момента.
Още по темата
![]() |
1 | 2.10508 |
![]() |
1 | 2.27758 |
![]() |
10 | 3.92926 |
![]() |
100 | 4.52106 |
![]() |
1 | 1.72168 |
Последни новини
- 23:54 Хороскоп за понеделник, 21 април 2025 г.
- 19:39 Лавров: ЕС открито иска да поднови европейската идеология на нацизма
- 19:31 The Guardian: ЕС обмисля отнемане на правото на глас на Унгария
- 19:22 "Дойче веле" видя конспирация: Путин иска да впечатли Доналд Тръмп
- 19:12 "Малкият Кабул" около Халите осезаемо се е разраснал
- 19:01 19FortyFive:Ту-160 е незаменимият свръхзвуков бомбардировач на Русия
- 18:49 Владимир Путин: Великден дава на всички любов, надежда и вяра в доброто и справедливостта
- 18:43 МВР засече 45 водачи, шофирали след употреба на алкохол, и осем - под въздействието на наркотици