Столичната полиция ще охранява митинг на синдикатите

България 21.03.2002 14:33

Столичната дирекция на вътрешните работи предприема всички необходими мерки за охрана на обществения ред и недопускане на инциденти по време на утрешното шествие и митинг на синдикатите. В проявата, която е разрешена от столичното кметство, се очаква да се включат около 20 хиляди души, като сред тях около 300 таксиметрови шофьори. Шествието ще започне в 12 часа от сборния пункт пред сградата на КНСБ на пл. “Македония” към Министерски съвет. Митингът е на пл. “Народно събрание” от 14 до 18 часа. Около 300 служители на столичната “Охранителна полиция” и техни колеги от КАТ ще осигуряват маршрута на шествието и реда по време на митинга.

ДНЕС +
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355