България 27.08.2023 10:46 Снимка: ДНЕС+
Стефан Софиянски за Божков: Невинен е. Не съм чувал за негови връзки с Пригожин
„Смятам, че Божков не е виновен. Арументите му са как изведнъж се натрупват 19 дела. Къде е била прокуратурата през цялото време, когато тези събития са се случвали? Може ли да ги проспиш? Прокуратурата трябва да покаже, че работи различно сега“, заяви пред бТВ Стефан Софиянски, който е сват на Васил Божков.
„Прокуратурата е в деликатно положение. Натрупването на обвинения и факти, които само да ги има, показва безсилие“, коментира той.
„Децата ми казаха, че има намерение да се върне, но конкретният ден научих от медиите. Тази тема е чувствителна в семейството и ние не я коментираме”, добави бившият кмет.
Подчерта, че доколкото знае част от делата на Божков за хазарта са спечелени и са отпаднали исканията на всички инстанции.
Той заяви, че не е чувал за връзка между Пригожин и Божков. „Откъде да съм чул?“, попита той риторично.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:00 Машинист видял издирваната Наталия на 30 км от мястото на изчезването ѝ
- 17:49 Географията на осминафиналите: Европа - Южна Америка 7:4. Два отбора веят флага на Африка
- 17:37 Путин към Тръмп на 4 юли: Скъпи Доналд, приеми искрените ми поздравления за 250 г. САЩ
- 17:26 Повдигнаха обвинение за умишлена безстопанственост на шефа на ВиК - Бургас
- 17:15 Все още няма следа от 11-годишната Наталия, отвлечена от бившия мъж на майка ѝ
- 17:03 Захарова: Путин даде да се разбере, че неонацистката гадина ще бъде напълно унищожена
- 16:51 Във Великобритания искат спиране на „Маша и мечокът“ заради руска пропаганда
- 16:40 Туск призова Полша да ограничи новата финансова помощ за Украйна