България 15.10.2025 13:22 Снимка: ДНЕС+
След гнева на Борисов: Депутатите му се задействаха по родните си места, отварят приемни
Депутатите от ГЕРБ-СДС плъзнаха по родните си места, отварят приемни след заръката на лидера си Бойко Борисов.
"От утре всички по родните си места, да видите "колко е изядено от ГЕРБ, крака, ръце, колко е оглозгано, какво е останало", заяви Борисов на среща с парламентарната група и министрите от партията във вторник вечерта.
И веднага във фейсбук профилите на видни ГЕРБ-ери се появиха съобщения за насрочени приемни.
Маноил Манев, депутат от Стара Загора, но и председател на ключовата комисия по вътрешна сигурност и обществен ред, пише, че ще приема граждани от 16 ч на 15 октомври в сградата на областната администрация.
Подобен текст е постнала на стената си и Цвета Караянчева - само че тя се среща с гражданите на родния си Кърджали в 16,30 ч.
Още снощи депутатът от Сандански Георги Георгиев обяви в профила си в социалната мрежа, че днес в 12:00 часа ще има извънредна среща в офиса на ГЕРБ в града, а от 14:00 часа среща с медиите и граждани ще има в офиса на ГЕРБ в Благоевград, съобщи "Фокус". По неофициална информация и другите трима депутати от региона – Иван Герчев, Стефан Апостолов и Костадин Стойков предстои да организират подобни срещи.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:26 Хороскоп за събота, 18 юли 2026 г.
- 19:34 Ремонтът на Дюлинския проход ще приключи до средата на 2027 г.
- 19:26 Индия пусна първия си водороден влак
- 19:19 Преките чуждестранни инвестиции у нас скочиха над 4 пъти за година
- 19:11 КС образува дело по искане на депутати срещу правила за назначаването на ЦИК
- 19:03 Зa пъpви път в иcтopиятa: Paбoтници oт Нуundаі нa пpoтecт cpeщy xyмaнoиднитe poбoти
- 18:55 Разкриха как интервюто на Даяна за BBC е предизвикало най-големия конфликт между нея и Уилям
- 18:47 За първи път откриха атмосфера около скалиста планета в обитаемата зона