България 09.04.2024 13:11 Снимка: ДНЕС+
Сигнали за изтичане на опасен газ в Карнобат: Няколко души са потърсили лекарска помощ
Има нови сигнали за изтичане на опасен газ в Карнобат. До момента по данни на РЗИ, 5 души са потърсили помощ в Спешна помощ със симптоми дразнене на гърлото и кашляне.
Снощи след 22 часа, когато е получен първият сигнал, от пожарната са направили замерване и не са установили изтичане на газ.
Тази сутрин може би ще има ново замерване, предава БНР.
А от 10 ч. в общината в Карнобат областният управител е свикал щаб - РИОСВ, Инспекция по труда, полиция, пожарна, РЗИ - за установяване причините на миризмата.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:24 Михаела Доцова открива пленарната сесия на Парламентарната асамблея на ПСЮИЕ в София
- 10:17 Новият състав на ЦИК встъпва в длъжност
- 10:09 Двамата младежи, ударени от волтова дъга на вагон в Стара Загора, опитали да си направят селфи
- 10:02 ФИФА стига до абсурдни ситуации, за да брани спонсорите си на всяка цена (ВИДЕО)
- 09:57 Стоичков и ФИФА припомниха исторически мач на България, той се снима с принцесата на Япония
- 09:51 Джей Ди Ванс: САЩ гарантира, че освобождаването на ирански активи няма да е за "тероризъм"
- 09:44 Захарова и Симонян саркастично: Предложиха на Стармър работа като косач на трева в "Россия сегодня“
- 09:36 Григор Димитров се изкачи с пет позиции в ранглистата