България 09.04.2024 13:11 Снимка: ДНЕС+
Сигнали за изтичане на опасен газ в Карнобат: Няколко души са потърсили лекарска помощ
Има нови сигнали за изтичане на опасен газ в Карнобат. До момента по данни на РЗИ, 5 души са потърсили помощ в Спешна помощ със симптоми дразнене на гърлото и кашляне.
Снощи след 22 часа, когато е получен първият сигнал, от пожарната са направили замерване и не са установили изтичане на газ.
Тази сутрин може би ще има ново замерване, предава БНР.
А от 10 ч. в общината в Карнобат областният управител е свикал щаб - РИОСВ, Инспекция по труда, полиция, пожарна, РЗИ - за установяване причините на миризмата.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:45 Белгия иска ареста на бившия гръцки еврокомисар Аврамопулос по случая "Катаргейт"
- 11:37 Тръмп: Ford и General Motors може да произвеждат Patriot и Tomahawk
- 11:29 Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море
- 11:22 Иран отрече да е позволил инспектори на МААЕ да проверяват ядрени съоръжения
- 11:17 Алжир обърна дебютанта Йордания със спорен гол. Задава се мач-война с Австрия
- 11:14 Невзоров е разпитван в качеството на свидетел, уточниха от Окръжна прокуратура-Варна
- 11:07 Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
- 11:02 Дъждът отложи, но не отмени нов френски триумф на Мондиала