България 24.01.2022 10:14 Снимка: ДНЕС+
Шофьорът, ударил д-р Симидчиев, избягал, но номерът му паднал
Напът към студиото на "120 минути" по Би Ти Ви пулмологът и депутат на "Демократична България" д-р Александър Симидчиев претърпял лека катастрофа. Докато завивал от ул. "Възкресение" към бул. "Иван Гешов" кола го удря отзад и дори неговият автомобил леко се завърта. Шофьорът зад него веднага дал заден и избягал от местопроизшествието, разказа д-р Симидчиев пред "24 часа".
Той не успял да види каква е колата, която го е блъснала, но регистрационният номер на избягалия паднал и пулмологът го предал на полицията.
"Постъпката си я обяснявам с общото безхаберие в нашата държава. Докато чаках полицията да дойде, имаше един наркотизиран, който те бяха спрели и бяха свалили номерата на колата му. Като цяло обществото ни е е доста неспазващо правилата", коментира още той.
Единствените поражения от удара са леко смачкана задна броня на колата, добавя д-р Симидчиев./24 часа
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:45 Хороскоп за неделя, 5 април 2026 г.
- 19:35 Зеленски пристигна в Истанбул за разговори с Ердоган
- 19:25 Карабинерите арестуваха лидер на клан на италианската мафия Камора
- 19:16 Радев е събрал почти 530 хил. евро от дарения
- 19:05 Проф. Константинов: Ако Радев, не направи управление, ще повтори съдбата на ИТН
- 18:53 БАБХ запечата нерегистриран склад с храни в Свиленград
- 18:42 Доклад: По-високите заплати привличат кадри в армията, некомплектът от военнослужещи е намалял
- 18:32 Тъкър Карлсън: Иранската война е краят на американската империя