Шефът на БДЖ потвърди, че компанията поема разходите за лечение на пострадалите при пожара
България 01.03.2008 09:47
Изпълнителният директор на „Български държавни железници” ЕАД, Олег Петков, се е свързал по телефона с доктор Костадинов, лекуващ лекар на четиримата души, обгазени при пожара в нощния влак София – Кардам, съобщи пресцентърът на БДЖ.
Лекарят е потвърдил, че състоянието на тримата пътници е стабилно, а служителят на КАТ е настанен за амбулаторно лечение. Олег Петков отново е поднесъл личните си уверения пред лекуващия лекар и настанените в болницата в Червен бряг пътници, че дружеството ще поеме всички необходими разходи за тяхното лечение. /БГНЕС
Лекарят е потвърдил, че състоянието на тримата пътници е стабилно, а служителят на КАТ е настанен за амбулаторно лечение. Олег Петков отново е поднесъл личните си уверения пред лекуващия лекар и настанените в болницата в Червен бряг пътници, че дружеството ще поеме всички необходими разходи за тяхното лечение. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:43 Политолози: Йотова трябва да се еманципира от Радев, Гюров е слаб кандидат
- 12:35 Партията на Васил Божков се саморазпусна
- 12:27 Ивелин Михайлов обяви края на "Исторически парк"
- 12:19 169 свободни места са обявени за трето класиране в детските ясли във Варна
- 12:11 Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас
- 12:08 Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
- 12:03 Във Варна разкриха митническа измама за над 60 хиляди евро при деклариране на китайски плоскости
- 11:55 Лидерът на СДС Румен Христов призова ГЕРБ, "ПП" и "ДБ" да издигнат общ кандидат