
България 09.06.2024 12:07 Снимка: ДНЕС+
Румен Христов: Гласувах за стабилно мнозинство
Нека изпратим достойни представители в Европейския парламент, заяви председателят на СДС
"Гласувах за едно стабилно мнозинство, което да излъчи правителство и то да управлява България поне четири години". Това каза Румен Христов, председател на СДС и депутат от ГЕРБ-СДС, след като упражни правото си глас, цитира го Нова.
"Стабилно мнозинство, което да работи в полза на българските граждани, да няма скоро избори, защото се измориха и избирателите, а и ние, и държавата да тръгне по европейския си път", коментира Христов.
Председателят на СДС отбеляза изрази надежда "да изпратим достойни представители в Европейския парламент". Той пожела успех на всички политически партии.
Лидерът на СДС и кандидат за депутат в 12 МИР-Монтана Румен Христов гласува в секция №14 в областния град в сградата на Професионалната природо-математическа гимназия "Климент Охридски", съобщи БТА.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09247 |
![]() |
1 | 2.26029 |
![]() |
10 | 3.85803 |
![]() |
100 | 4.03449 |
![]() |
1 | 1.66908 |
Последни новини
- 19:33 Народният театър открива сезона с мистична премиера на „Последният час на Мерилин Монро“
- 19:24 Мотив за престъпление: Разследват версията, че Кърк е убит заради трансджендър
- 19:15 Китай и САЩ преговарят за мита, руски петрол и продажбата на ТикТок
- 19:05 Пушилин: Руската армия обгражда ВСУ в Красноармейско-Дмитровската агломерация
- 18:54 Meteo Balkans: Дъждовен старт на седмецата, слънчеви дни и захлаждане за уикенда
- 18:44 На ход е хибрид между тротинетка и автомобил (ВИДЕО)
- 18:33 Алла Пугачова не се страхува от смъртта, но не иска нейни песни на погребението си
- 18:23 Новият френски премиер Себастиан Льокорню се отказва от премахването на два официални почивни дни