Рокерска "делегация" от Русия изкачи Шипкa

България 01.05.2011 17:32

Рокерска „делегация" от Русия изкачи връх Шипка.

Пред паметника на Свободата момчетата от любимия на руския премиер Владимир Путин клуб „Нощни вълци" положиха венци и цветя.

На Шипка се състоя и митинг в памет на загиналите по време на Освободителната война през 1877-1878 г. руски воини и български опълченци.

Рокерите от Русия пристигнаха преди дни у нас по покана на българската структура на клуба.

След като колоритната група премина ГКПП „Дунав мост", където беше посрещната от генералния консул на Русия в Русе Владимир Климанов и от кмета на града Божидар Йотов, любителите на високите скорости се отправиха към Килифарево.

Именно на поляните до Килифаревския манастир вече трета година се организира и мотосъборът на „Нощни вълци България". /News.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355