Реформаторите отказаха на Корнелия Нинова

България 15.11.2016 20:06

Реформаторският блок отказа среща с лидера на БСП Корнелия Нинова.

"Нямаме какво да обсъждаме с тях, нито да преговаряме за каквото и да било", заявява Найден Зеленогорски от името на ръководството на Парламентарната група на РБ.

Позициите на Блока по важните политически въпроси ще бъдат оповестени в пленарната зала на парламента и пряко пред обществото, а не в двустранни формати с БСП.

Реформаторският блок настоява за вземане на решенията в открит общ формат на всички парламентарни сили, а не на отделни срещи с неясен дневен ред и обслужващи не публичните, а тесни партийни интереси, заявява още Зеленогорски.

Утре предстои заседание на ПГ на Реформаторския блок, но в лично качество и като съпредседател ще настоява да бъде подкрепена в зала оставката на правителството./news.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355