Развитието на Коридор VІІІ обсъждат в Бояна
България 04.11.2003 09:18
Днес - 4 ноември 2003 г., в пленарната зала на резиденция “Бояна”, ще се проведе кръгла маса на тема “Ускоряване на реализацията на проекта по свързването на железопътните мрежи между България и Македония”, съобщиха от пресцентъра на транспортното ведомство.
На срещата ще присъстват заместник-министърът на транспорта и съобщенията Анелия Крушкова, министърът на транспорта и съобщенията на Република Македония Милаим Айдини, представители на всички страни партньори на Пакта за стабилност, както и специалният координатор на Пакта Джон Ридъл.
Ще бъде обсъдено и развитието на Общоевропейския транспортен коридор VІІІ.
На срещата ще присъстват заместник-министърът на транспорта и съобщенията Анелия Крушкова, министърът на транспорта и съобщенията на Република Македония Милаим Айдини, представители на всички страни партньори на Пакта за стабилност, както и специалният координатор на Пакта Джон Ридъл.
Ще бъде обсъдено и развитието на Общоевропейския транспортен коридор VІІІ.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:31 Последните мачове от Световното: Изненада и много голове
- 11:23 Лекар: Заболеваемостта от рак на дебелото черво сред хората под 50-годишна възраст у нас нараства
- 11:15 Проф. Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа след първия случай във Франция
- 11:07 Цените на винетките скачат с 30% от 1 август, годишната за автомобил става 64,50 евро
- 10:59 Закриват на комисията по досиетата
- 10:51 Христо Гаджев положи клетва като депутат
- 10:43 В тежко състояние остава жената, пострадала при катастрофата на АМ „Тракия“
- 10:35 Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси и Япония