България 21.04.2021 09:25 Снимка: ДНЕС+
Продължава разследването на смъртта на млада жена във Враца
3-годишното ѝ дете е оперирано, няма опасност за живота му
Продължава разследването на смъртта на млада жена във Враца. 31-годишна словашка гражданка бе открита мъртва в жилище в блок „Химик“ 10. Заедно с нея е намерено и тежко ранено 3-годишното ѝ дете, което е транспортирано в "Пирогов", където оперирано.
Детето е без опасност за живота, съобщава NOVA.
Трупът на жената е открит от доведените ѝ деца. Те веднага съобщили на баща си, който бил на работа. Мъжът изпаднал в шок.
„Двамата се разбираха много, нямаха проблеми. Тя обичаше съпруга си и детето. Последно се видяхме в събота вечер”, разказа пред телевизията Михаил Стоянов, единият от братята на мъжа.
„Вчера не ме пуснаха да се кача в апартамента. Имаше кръв по земята. Не може да става дума за самоубийство. Бяха едно щастливо семейство. Врагове също не са имали”, заяви Наско Шопов, другият брат на мъжа./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:28 The Independent: Краят на войната в Украйна няма да "засити" Путин, Европа може да е следващата цел
- 19:17 Идентифицираха още 16 жертви от пожара в бар в Кран-Монтана
- 19:07 Арсенал дръпна на върха в похода си към титлата
- 18:56 The Guardian: "Путинизацията" на външната политика на САЩ - кои държави са следващите?
- 18:45 Папа Лъв XIV: Венецуела трябва да остане независима държава
- 18:33 Загуба от 44,9 млрд. турски лири и незаконни плащания към служители в „БОТАШ“
- 18:23 В САЩ намекнаха на Гренландия, че я чака съдбата на Венецуела
- 18:11 Откриха 2000-годишен индустриален център и римски некропол в Египет