Премиерът и президентът договориха по-оперативно взаимодействие между двете администрации

България 25.02.2002 18:29

Днес се състоя работна среща между министър-председателя Симеон Сакскобургготски и президента Георги Първанов. Тези срещи ще продължат и занапред, като по възможност премиерът и държавният глава ще разговарят един път седмично.

Президентът Първанов запозна министър-председателя с програмата и целта на посещението си в Република Македония.

Двамата се договориха за по-оперативен контакт между президентската администрация и изпълнителната власт. Държавният глава ще получава законопроектите на правителството преди изпращането им в Народното събрание.

ДНЕС +
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355