Премиерът: Ако Путин ме покани в Москва, ще отида

България 09.02.2015 17:42

Бойко Борисов заяви, че е готов да преговаря с всички за газовия хъб - от Гърция, която също има интереси, до Русия. Въпреки напрежението между София и Кремъл след провала на "Южен поток", премиерът посрещна с усмивка въпроса дали би отишъл на разговори в Москва за хъба.

"За да отидеш някъде, първо трябва да те поканят. Знаете, че Владимир Путин беше в София. Защо да не отида в Москва. Ако ме покани, съм готов да разговаряме", каза Борисов. /БЛИЦ

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355