Представителният духов оркестър на ВМС заминава за град Монс

България 22.05.2002 11:35

Днес от Варна Представителният духов оркестър на ВМС заминава за град Монс, Белгия.Оркестърът ще участва на от 25 до 26 в 42-я Международен фестивал на военните оркестри, съобщиха от центъра на ВМС.

Във фестивала ще се включат и представителни формации на страната домакин, Германия, Италия, Мароко и Франция.Организаторите на фестивала поемат всички разходи по пътуването, настаняването и храната.

След успешното представяне на оркестъра през 2000-та година в 40-тото издание на фестивала, поканата на организаторите за ново участие е още едно признание за професионализма на флотските музиканти.

ДНЕС +
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355