Представителният духов оркестър на ВМС заминава за град Монс
България 22.05.2002 11:35
Днес от Варна Представителният духов оркестър на ВМС заминава за град Монс, Белгия.Оркестърът ще участва на от 25 до 26 в 42-я Международен фестивал на военните оркестри, съобщиха от центъра на ВМС.
Във фестивала ще се включат и представителни формации на страната домакин, Германия, Италия, Мароко и Франция.Организаторите на фестивала поемат всички разходи по пътуването, настаняването и храната.
След успешното представяне на оркестъра през 2000-та година в 40-тото издание на фестивала, поканата на организаторите за ново участие е още едно признание за професионализма на флотските музиканти.
ДНЕС +
Във фестивала ще се включат и представителни формации на страната домакин, Германия, Италия, Мароко и Франция.Организаторите на фестивала поемат всички разходи по пътуването, настаняването и храната.
След успешното представяне на оркестъра през 2000-та година в 40-тото издание на фестивала, поканата на организаторите за ново участие е още едно признание за професионализма на флотските музиканти.
ДНЕС +
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:29 Учителите в готовност за протест заради бюджета
- 16:21 Украйна ще подпише споразумения за над 10 млрд за възстановяване
- 16:13 Рим контрира шефа на НАТО: Разрешили сме само логистични полети, а не въздушни удари срещу Иран
- 16:06 Депутатите приеха окончателно промените в Закона за съдебната власт
- 15:59 Рюте: Италия разреши 500 американски военни самолета да излетят от нейната територия
- 15:55 Стартира Лятната програма за групови занимания ,,Приключения около света"
- 15:52 ЕС отпусна първите 3,2 млрд. евро от новия заем за Украйна
- 15:45 Цените за строителството на жилища в България са с най-драстичен ръст в ЕС