България 15.08.2022 08:01 Снимка: ДНЕС+
ПП не казват на ДБ ще има ли коалиция. Редят обствени листи с отцепници от ИТН и Бойко Рашков
Още преди да се дали официален отговор на ДБ искат ли да правят предизборна коалиция – „Продължаваме промяната“ вече пълнят собствени листи.
Бившият вътрешен министър Бойко Рашков се очаква да бъде водач на листата на „Продължаваме промяната“ в Перник, съобщава Bulgaria ON AIR.
Той вече е бил депутат в 39-ия парламент, но от групата на БСП.
Номинацията ще потвърди мястото на Рашков като един от доверените хора на Кирил Петков и Асен Василев, въпреки че във властта преди година ги събра президентът Румен Радев.
Бившият премиер Кирил Петков няма да е водач в родния си Пловдив, а в София, където на челна позиция, но в друг район, ще е и Асен Василев. Бившият вицепремиер ще получи място и в Хасково.
Председателят на 47 НС Никола Минчев вероятно ще поведе листите в Кърджали и Пловдив.
Въпреки съобщенията за разрив, собственикът на куриерската фирма „Еконт“ Николай Събев ще е водач в Русе.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:55 Никола Стоянов: Процедурата по прекомерен дефицит е сериозен сигнал към инвеститорите и икономиката
- 14:44 Канадец призна, че помогнал на 14 души да се самоубият, пращал по пощата смъртоносни вещества
- 14:32 Шефът на Софийския градски съд е бил заплашен с нож при инцидент на пътя до Южния парк
- 14:21 Керамична плочка с надписи на 7000 г. разказват за живота на древна цивилизация по нашите земи
- 14:10 Президентът Йотова обсъди енергетиката с Руди Джулиани и посланичката на САЩ в Гърция
- 13:59 Убийство, варел с киселина и шефът на полицията: аферата, която разтърси Сърбия
- 13:48 Тръмп е „в отлично здраве“, но трябва да отслабне
- 13:38 Осъдиха главния монах на манастира Шаолин на 24 години затвор