България 23.11.2022 10:25 Снимка: ДНЕС+
Полякиня летя с 200 км/ч по АМ "Тракия" в гонка с полицията и 10 мигранти в колата
Поредна гонка на АМ "Тракия". По информация на NOVA тя започнала в района на "Траянови врата". Екипите на МВР опитали да спрат лек автомобил, в който се предполагало, че има мигранти. Около Вакарел започва преследване.
Колата се отклонява през Нови хан, след което е засечена на Северната скоростна тангента. Предполага се, че шофьорът е бягал в посока “Калотина”.
Гонката предизвика огромни задръствания в района на АМ “Тракия” и “Църна маца”. Хората разказват, че периодично движението е било напълно блокирано.
По-късно колата е установена край Драгоман. В нея пътували 10-има чужди граждани, казаха за NOVA от МВР. Зад волана била жена с полско гражданство. Тя е карала по АМ “Тракия” с около 200 км/ч.
При акцията по залавяне на автомобила няма пострадали.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09943 |
GBP
|
1 | 2.23728 |
RON
|
10 | 3.84401 |
TRY
|
100 | 3.88992 |
USD
|
1 | 1.66524 |
Последни новини
- 11:28 "Активни потребители": В новогодишната нощ да си носим и лева, и евро
- 11:22 Двама нападнаха и ограбиха румънец на централна улица във Варна
- 11:17 Скандал на детски рожден ден в търговски център във Виена завърши със 7 ранени полицаи
- 11:10 Хекимян: Кметът на София режисира кризата с боклука, за да се изхарчат много пари и да обърка хората
- 11:02 Крал Чарлз III изпрати брат си Андрю да живее във ферма
- 10:56 Турски депутати се сбиха по време на дебатите за бюджета (ВИДЕО)
- 10:48 Прокуратурата протестира решението за гаранцията на директора на 138-о училище
- 10:41 Лидерът на крайнодясната Партия на свободата в Австрия с рекордно висок рейтинг