Подписваме меморандум за сътрудничество с Македония
България 21.01.2008 14:52
Утре, 22 януари, в МВнР ще се проведат политически консултации между министерствата на външните работи на Република България и на Република Македония, във връзка с подписването на Меморандум за сътрудничество в областта на европейската и евроатлантическата интеграция между двете правителства.
От българска страна делегацията ще бъде водена от заместник-министър Любомир Кючуков, а от македонска - от заместник-министър Зоран Петров.
Ще бъде подписан Меморандум за сътрудничество в областта на европейската и евроатлантическата интеграция. Церемонията ще се състои от 11.45 ч. в зала “Договори” на МВнР. След това ще бъдат направени изявления за медиите. /БГНЕС
От българска страна делегацията ще бъде водена от заместник-министър Любомир Кючуков, а от македонска - от заместник-министър Зоран Петров.
Ще бъде подписан Меморандум за сътрудничество в областта на европейската и евроатлантическата интеграция. Церемонията ще се състои от 11.45 ч. в зала “Договори” на МВнР. След това ще бъдат направени изявления за медиите. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:32 Хороскоп за понеделник, 22 юни 2026 г.
- 22:02 Двама тежко ранени след скандал и стрелба в заведение на плажа "Кабакум" край Варна
- 19:28 Разкриха по-ранен храм под светилището на Херакъл в античен град Хераклея Синтика
- 19:18 "Война на ордени" между Киев и Варшава. Какво се случва?
- 19:07 Франция въвежда внезапни тестове за наркотици сред висши държавни служители
- 18:57 Легендарният Марк Хюз е с разбито сърце след внезапната кончина на 38-годишния му син
- 18:46 Днес е най-дългият ден в годината
- 18:34 При жътва изгоря 30 дка нива със зрял ечемик край Бойчиновци