България 08.05.2025 10:57 Снимка: ДНЕС+
Пеевски: "Жалка работа - ПП-ДБ спасиха дерибеите и фашистите"
Жалка работа. ПП-ДБ спасиха деребеите и фашистите. Представяте ли си докъде стигнаха нещата.
Така председателят на ПГ на „ДПС-Ново начало" Делян Пеевски коментира отпадането на точките, свързани с депутатските имунитети от дневния ред на парламе.
Пеевски подчерта, че парламентът е изчерпан. „Ако продължат така, всичко е свършило. Очаквам програмата на управляващата тройка и на премиера. Ако така ще работим, няма смисъл", категоричен е той.
Време за избори не е, заяви Пеевски, но те трябва да започнат да работят. „За какво съществува този парламент, ако не работи за хората? Търпението ми се изчерпва. Надявам се те да вземат мерки и да започнат да работят. Хората не могат да го гледат това. какъв е рейтингът на парламента – нула", каза още той.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:35 Радев към олимпийците по природни науки: Имате само една родина, за която си струва да се борите
- 14:28 Масови съкращения в американското разузнаване
- 14:23 €3000-4000 струва фалшива гръцка шофьорска книжка, схемата действа от години в Кюстендилско
- 14:20 Акциите на „Газпром“ паднаха под 100 рубли за първи път от 2009 година
- 14:16 Лавров: Зеленски е назначен фюрер, а Европа не крие, че се готви за война с Русия
- 14:13 Русия: Свалихме 143 украински дрона за една нощ
- 14:07 Две момчета са в критично състояние, след удар от волтова дъга
- 14:05 САЩ, Калифорния: Двама души бяха убити при стрелба в библиотека