България 11.04.2025 09:11 Снимка: ДНЕС+
Пеевски: Ето част от смс-ите на Цеков. Видно е, че сам ме търсеше за срещи в моя кабинет
"Тъй като вярвам, че истината е най-добрата политика и че новото начало е и това, истината и фактите да се уважават, прилагам част от смс-кореспонденцията ми с Андрей Цеков от времето, в което беше министър. Видно е, че срещите ни са били в моя кабинет в Народното събрание и че не се е налагало да го води Николай Нанков", заявява Делян Пеевски, лидер на ДПС-Ново начало.
"Цеков да помни - истината и фактите рано или късно излизат наяве", казва той.
"А аз вярвам, че хората заслужават истината и за да започне наистина ново начало за България, те трябва да я знаят.
Цеков и цялата креслива и лъжлива група на ППДБ в безславното си пребиваване в политиката в последните 4 години постигнаха само това да бъдат тези, които донесоха най-голямата разруха и ограбване на държавата. Най-бруталните злоупотреби с държавните ресурси, най-безхаберното отношение към хората, най-безсрамната контрабанда на Асен Василев и Паскал.
Но времето на подмяната приключи и аз няма да отстъпя от отговорността си да защитя държавата и хората от пипалата им, заявява още Делян Пеевски.





Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:26 Хороскоп за събота, 18 юли 2026 г.
- 19:34 Ремонтът на Дюлинския проход ще приключи до средата на 2027 г.
- 19:26 Индия пусна първия си водороден влак
- 19:19 Преките чуждестранни инвестиции у нас скочиха над 4 пъти за година
- 19:11 КС образува дело по искане на депутати срещу правила за назначаването на ЦИК
- 19:03 Зa пъpви път в иcтopиятa: Paбoтници oт Нуundаі нa пpoтecт cpeщy xyмaнoиднитe poбoти
- 18:55 Разкриха как интервюто на Даяна за BBC е предизвикало най-големия конфликт между нея и Уилям
- 18:47 За първи път откриха атмосфера около скалиста планета в обитаемата зона