Отново обстрелваха влак с камъни
България 24.11.2006 15:26
Днес около 13:50 часа между гарите Горна баня и Захарна фабрика неизвестни лица отново обстрелваха с камъни нова дизелова мотриса “Дезиро“. Мотрисата се е движела по маршрут Кюстендил – София. При вандалския акт е спукано странично стъкло на пътническия салон на мотрисата. При инцидента няма пострадали пътници или служители на железницата.
От пускането в експлоатация на първите нови влакове Desiro до настоящия момент са спукани вече 9 стъкла при инциденти със замерване с камъни в различни райони на страната.
От пускането в експлоатация на първите нови влакове Desiro до настоящия момент са спукани вече 9 стъкла при инциденти със замерване с камъни в различни райони на страната.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:51 Джей Ди Ванс: САЩ гарантира, че освобождаването на ирански активи няма да е за "тероризъм"
- 09:44 Захарова и Симонян саркастично: Предложиха на Стармър работа като косач на трева в "Россия сегодня“
- 09:36 Григор Димитров се изкачи с пет позиции в ранглистата
- 09:29 От 1 юли край на евтините покупки от Китай - ЕС въвежда такса от 3 евро за всяка категория стока
- 09:21 Петер Мадяр обяви началото на процедура за отстраняване на унгарския президент Шуйок
- 09:14 Дмитриев: Оставката на Стармър е сигнал за поддръжниците на войната
- 09:06 Съдът регистрира партия "Прогресивна България"
- 08:58 Бивш министър в кабинета на Педро Санчес бе осъден на 24 години затвор за корупция