България 30.04.2021 14:29 Снимка: ДНЕС+
От 1 май се забранява влизането в България от Индия, Бангладеш, Бразилия и Африка
Влизането в България на лица, пристигащи от Индия, Бангладеш, Бразилия и държави и територии в Африка е временно забранено от утре, 1 май. Това съобщиха от пресцентъра на Министерството на здравеопазването.
Изключение се допуска за българските граждани и лицата със статут на постоянно, дългосрочно или продължително пребиваване у нас и членовете на техните семейства. Те подлежат на 10-дневна карантина след пристигането си.
Цялата заповед може да видите тук.
Още по темата
-
-
Взривно увеличение на заразените в Индия заради Омикрон
преди 4 години
-
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:06 Хванаха 1500 флакона райски газ и кокаин край клуб в Созопол
- 15:54 Идват горещини! Максималните температури ще бъдат между 31° и 36°
- 15:42 Шефове на агенции ще взимат колкото председателя на парламента - 6565 евро
- 15:31 The Independent: Путин отново призова за преговори: Какво стои зад промяната в тона на Москва
- 15:20 БНБ влоши прогнозата си за ръста на икономиката и за инфлацията
- 15:08 Украйна атакува Волгоград с пет ракети "Фламинго"
- 14:57 Ванс с предупреждение към Техеран: Насилието ще бъде посрещнато с насилие
- 14:47 Православната църква почита паметта на Преподобни Сампсон Странноприимец