Офицери от Випуск 2002 на Морско училище се срещат с италианския военен аташе
България 30.09.2002 11:51
Първият ден от службата на 46-те млади офицери от Випуск 2002 на ВВМУ “Н. Й. Вапцаров” ще започне с посещение в Главния щаб на ВМС, където на 1.10.2002г. от 10:00 часа те ще се срещнат с членовете на Военния съвет на флота, началници на управления, отдели, командири на поделения, представители на военно-родолюбивите съюзи и военния аташе на Италия, полковник Джанфранко Вака. Това съобщи днес отделението за връзки с обществеността на Военноморските сили.
ДНЕС +
ДНЕС +
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:29 Към момента няма данни за пострадали българи след земетресенията във Венецуела
- 14:21 Министерството на финансите публикува на сайта си законопроекта за държавния бюджет за 2026
- 14:13 НЗОК хареса предложението на държавата за парите за здраве за 2026 г.
- 14:05 Цигарите поскъпват от август
- 13:57 КЗК започна проучване за високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2 на Летище „Васил Левски“
- 13:49 Преполовен Мондиал 2026: Картината за елиминациите и класирането на третите отбори
- 13:42 Лукашенко спря ретранслаторите на границата с Украйна
- 13:36 ООН: Горещата вълна в Европа е цената, която плащаме за замърсяването с изкопаеми горива