България 18.08.2023 18:37 Снимка: ДНЕС+
Николай Денков: Алексей Петров не се е чувствал заплашен, ходил е без охрана
За момента няма установена връзка за различните убийства, които се коментират. Има твърде много различни линии по отношение на убийството на Алексей Петров. Самият той не се е чувствал заплашен, ходил е без охрана. В момента се изследват различни мотиви. Това заяви премиерът Николай Денков по време на брифинг в Министерски съвет.
Припомняме, че Алексей Петров беше убит с пушка с оптика в София. Това се е случило в кв. "Драгалевци". Покушението станало докато Алексей Петров се разхождал по пътеката към станцията на лифта Бай Кръстьо.
По думите му мерките, които трябва да се вземат за да бъдат избегнати такива престъпления, са координираност между различните институции, опити за превенция на такива престъпления, като се проследява повече криминалния контингент, борба с корупцията и др.
"Част от дискусията днес показа, че има някои проблеми и вътре в структурата на МВР. Един от тях е свързан с главния секретар на МВР", допълни Денков.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 08:42 Блестящ български ансамбъл в нов състав оглави класирането на Световната купа в София
- 08:31 МВР на Дечев и Кандев: Вместо да прави избори, в България сякаш е война!
- 01:07 Хороскоп за неделя, 29 март 2026 г.
- 19:35 „Ростех“ въоръжи армията с машина от бъдещето
- 19:25 Мъж се опита да взриви самоделна бомба пред клон на американска банка в Париж
- 19:14 Борисов в Търново: “Партията”на Радев всъщност е “Пътят на Копринката”
- 19:04 Русия и Иран се срещат за дипломатическо разрешаване на конфликта в Близкия изток
- 18:54 Амерканските самолети все още не са преместени - разпръснати са по цялото софийско летище