Мобилните оператори в Македония са в ценова война за потребители

България 25.09.2007 14:14

Разгоря се конкурентната битка между трите мобилни оператора в Македония само няколко дни след като новият "ВИП-оператор" започна работa на македонския пазар за мобилна телефония, пише македонският вестник ”Време”.

Първият и най-голям мобилен оператор - “Т-мобайл”, днес на потребителите си ще предложи предплатени пакети по нов тарифен модел, а изчисления за въвеждането на нови тарифи постоянно се извършват и от другия мобилен оператор – “Космофон”. Добре запознати казват, че освен в истинска война за потребители мобилните оператори сега са и в надпревара за специалисти, дори и за спечелване на експерти, работещи в конкурентните компании. /БГНЕС

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355