Министърът на транспорта Пламен Петров се включи в преговорите с железничарите
България 03.12.2001 17:48
Министърът на транспорта и съобщенията Пламен Петров се включи в преговорите, които в момента се водят между синдиката на железничарите в България и ръководството на БДЖ, предаде БНР. Министърът е предложил да гарантира със своя подпис плащането на дължимите пари към работниците, които възлизат на над 30 млн. лева. министър Петров предлага обаче това плащане да се отложи за февруари или март месец следващата година.
В момента синдикатът на железничарите в България обсъжда тази оферта, но подчертава, че има готовност за ефективни стачни действия. Днес ще стане ясно позицията на синдиката и дали приема предложението на транспортния министър. По информация на БНР, синдикатът на железничарите в България към този момент не е склонен да приеме предложението на министър Петров./focus
В момента синдикатът на железничарите в България обсъжда тази оферта, но подчертава, че има готовност за ефективни стачни действия. Днес ще стане ясно позицията на синдиката и дали приема предложението на транспортния министър. По информация на БНР, синдикатът на железничарите в България към този момент не е склонен да приеме предложението на министър Петров./focus
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:44 Дара става рекламно лице на България
- 16:36 Радев в Гданск: Преустановяването на военните действия изисква дипломация
- 16:29 Учителите в готовност за протест заради бюджета
- 16:21 Украйна ще подпише споразумения за над 10 млрд за възстановяване
- 16:13 Рим контрира шефа на НАТО: Разрешили сме само логистични полети, а не въздушни удари срещу Иран
- 16:06 Депутатите приеха окончателно промените в Закона за съдебната власт
- 15:59 Рюте: Италия разреши 500 американски военни самолета да излетят от нейната територия
- 15:55 Стартира Лятната програма за групови занимания ,,Приключения около света"