Мая Манолова обяви - „Партия на Зелените“ са естествен партньор на „Изправи се. БГ“

България 11.01.2021 17:10 Снимка: ДНЕС+

Мая Манолова обяви - „Партия на Зелените“ са естествен партньор на „Изправи се. БГ“

„Партия на Зелените“ са естествен партньор на „Изправи се. БГ“- обяви Мая Манолова при посещението си в Благоевград. Аргументира се така - като гражданска платформа те стоели зад зелените каузи, имали и известни битки срещу замърсяване на въздуха, източване на язовири и изсичане на гори. Лидерката на платформата се зарече, че отива при срутището по пътя за Рилския манастир. Настоя и за инспекция на Автомагистрали ЕАД и на Монтажи ЕАД.

Манолова се оплака, че била атакувана от сайтове, близки до Борисов и ДПС. "Затова миналата седмица заведох 6 искови молби и съдя тези кафяви канали, защото това не са медии, за 300 000 лева. Занапред за всяка клевета и лъжа ще има гражданско дело. Надявам се това да постави някаква граница на помията, която изливат по политическите опоненти на ГЕРБ", каза Манолова. Според нея българският данъкоплатец трябва да знае колко му струва използването на кафяви медии от правителството.

В допълнение лидерката на „Изправи се БГ“ заяви , че били пратили писмо до ЦИК, в което настояват членовете на Централната избирателна комисия незабавно да върнат бонусите, които са получили миналата и тази календарна година./tribune.bg

CHF CHF 1 2.08444
GBP GBP 1 2.32118
RON RON 10 3.87662
TRY TRY 100 4.36839
USD USD 1 1.71399